Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki vagy kik csinálnak internet...

Messier 64 kérdése:

Ki vagy kik csinálnak internetes téma kutatást?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amikor egy bizonyos témájú cikkekre van szükségem, vagy ha valakiről szeretnék anyagot gyűjteni, és nem csak magyarul

2018. máj. 31. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ezt a kérdést fel tudtad tenni, keresni is tudnod kéne. A google nem igazán ment csődbe az elmúlt oár órában...
2018. máj. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, kérdezni azt tudok, sőt még keresni is. De a találatok közül kiválogatni a jót és elkülöníteni a sok érdektelen szeméttől már nem mindig sikerül, és ezt is csak magyarul tudom. Ezért keresek olyanokat akik ezt helyettem természetesen pénzért elvégzik. Egyszer olvastam egy újságíróról aki megbízót egy céget, hogy egy ismert emberről mindent gyűjtsenek össze ami a sajtóban, vagy bárhol megjelent róla. Majd elment és csinált az illetővel egy riportot. De a háttér munkát nem Ő csinálta. Én a honlapomra szeretnék egy adott témakörben megjelent cikkeket kerestetni. Ezek a cikkek persze nem magyar nyelvterületen közölt cikkek lennének, de nálam magyarul fognak megjelenni, természetesen a forrás megjelölésével.
2018. jún. 1. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!