Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a hűségidő lejárta előtt...

Ha a hűségidő lejárta előtt felbontom a szerződést, mi történik?

Figyelt kérdés

Következő a szitu: Adott egy inviteles 4 MB/S csomag...

Szeptemberben jár le a hűségnyilatkozat, de úgy képzeljétek el, hogy 1 hónapja (!!!) 13KB/Secondummal jön a net!!!

A számlát természetesen ki kell fizetni...

Néha, néha el is megy a net, ha úgy támad kedve. Bent a központban, minden nap betelefonálunk, minden nap ugyanazt a szöveget nyomják. ,,Nálunk a központban azt jelzi, hogy megkapja a 4MB/Secondumot." De mégse kapjuk meg.

Mondták, hogy próbáljuk meg rákötni közvetlen a gépre, mert ugye router van. Rákötöttem. Úgy nem is volt net.

Visszakötöttem. Így néha van, néha nincs. Ha van akkor is 13KB/S. Amúgy egy hónap után voltak hajlandóak visszahívni, mi pedig minden nap tettünk egy hiba bejeélentést, szóval elméletileg sűrgetve volt az ügy, hogy ők nem látnak hibát. Hát köszi.

Nos, ha felbontom a szerződést a lejárata előtt, mi a történik? Bírság, pénzbefizetés, egyéb?

Úú... Most mértem a sebességet... 102B/S... BIT!!!


2010. jún. 15. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Az apróbetűs részen a szerződésben le van írva mennyi a szerződésbontási büntetés. Én kipróbálnám másik kábellel is a modem és a gép között. Esetleg még másik géppel/laptoppal is. Előfordulhat, hogy a hiba az ön készülékében van...

Ha másik kábellel és géppel sem jó, akkor kérj modemcserét, említve, hogy már próbáltad más készülékekkel is.

2010. jún. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fizetned kell, nem is keveset. Egyébként szerintem a géppel lehet gond. Töltsd le a Ccleanert és takaritsd ki. [link]

Utána futtasd el a virus- és a kémprogram irtót is. Végül lemez töredezettség mentesités. Ha így is lassú a neted, akkor szidd a szolgáltatót.

2010. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább hardveres mint szoftveres gondja van. Kábel csere,háló kártya csere. Aztán a többi:port ellenőrzés,tűzfal be állítások ellen őrzése stb.
2010. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, ma jönnek modemet cserélni, ma nézik meg mi lehet a gondja a netnek, ha nem lesz jó, akkor letesztelem tanácsaitokat, ha úgy sem jó, akkkor már tuti, hogy a szolgáltató... Köszi a válaszokat...
2010. jún. 16. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!