Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki meg tudná magyarázni...

Valaki meg tudná magyarázni ezt a Facebook Paranormális jelenséget?

Figyelt kérdés
Erre az érdekességre senki sem tudott a barátaim közül válaszolni. helyzet a következő: A facét csak arra használom, hogy a távoli ismerőseimmel, akikkel tényleg ritkán találkozhatok, néha érdeklődjem mi újság, és gyors lebeszéljük h legközelebb mikor találkozunk. Nem szeretem a facét, inkább szóban. Kb. 5 éve amióta regeltem a mai napig ugyanazok az adataim vanak benne, semmit sem módosítottam, munkahely stb. telefonom azóta rengeteg volt, számom is, és amúgy is csak a nagyon kötelező adatokat adtam meg. kép nélkül vagyok fent, álnévvel. Van kb 3 ismerősöm.És pont ezért érdekes a dolog: Ha telefonon beszélek egy mindaddig ismeretlen emberrel (munkámból kifolyólag rengeteg új embert ismerek meg), már földobja a face 2-3 napon belül a "kit ismerhetek" sávban. addig korábban sosem. Ha elmegyek valahova és személyesen ismerek meg új arcot, ugyan ez a helyzet. pedig legutóbb is csak kezet fogtam vele, és ennyi. se telefon, semmi. rá se keresek az emberekre soha facén. ők meg nem tudnak rám keresni, csak ha megmondom pl h milyen néven vagyok fent. Osztálytársaim panaszkodnak fősulin h nem találnak facén, de a face már 1-2 nap elteltével felkínálta őket h ismerhetem e őket. az új munkahelyen is ez a helyzet, pedig nem is módosítottam adatot h máshol dolgozom. Honnan a fenéből tudja a facebook h tegnap kezet fogtam a takarítónővel és találkoztam vele? mindaddig nem kínálta fel???? vagy pl tegnap este pl. a buliba kinek mutatkoztam be?????? mi ez???? se szám csere, se egymásra keresés semmi.... kezdek parázni, persze nem komolyan csak jó lenne tudni miért van ez?
2018. jún. 5. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Na akkor itt vagyok én, nézd meg a fészed, felkínál e engem neked ?!
2018. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 nekem felkínált téged, tiltottalak is rögtön.


Kérdező: its a magic. :)

2018. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2: lol )
2018. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alex Fly ***** válasza:

A Faszbúk sok helyről szedi össze az információkat, hogy releváns infot tudjon adni. És ezeket elég jó hatásfokkal tudja kombinálni és feldolgozni. Nem véletlenül állnak ebben is a legjobbak között...

Példa: adott több ismerősöd, azoknak is vannak ismerősei, stb. Ha egy ideig egy helyen tartózkodsz egy ismerősöd ismerősével, akkor ajánlani fogja, mert hátha ismered te is...

2018. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 egyébként csak vicceltem, sosem tiltanálak. :)


Mondjuk nincs is profilom.

2018. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, de mivel 3 ismerősöm van kizárt h az a 3 ember közül hirtelen ismerné valaki pl. az új munkahelyi kollégámat 200Km-rel arrébb, akit eddig nem dobott fel.
2018. jún. 5. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a sz*r minden cuccodba befúrja magát, többet tud rólad, mint te magadról lassan.

Semmi meglepő nincs benne sajnos.

Címjegyzék, telefonszámod, helyadatok, tárhely stb.

Hiába gondolja az ember, hogy ő szabja meg a hozzáférését az appban is, az csak látszólagos.

2018. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!