Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A lapotopom nem csatlakozik...

A lapotopom nem csatlakozik az internethez csak egy piros x van ott, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kábellel nem tudom kiprobalni mert az itthon nincs, de a wifit nem fogja es valami ethernet kabelt ker, mert az a baj hogy az nincs csatlakoztatva. Mit csinaljak?

2018. jún. 6. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
A piros x azt jelenti, hogy a hálózati kábel nincs bedugva. Ez így most rendben is van mivel, hogy nem kábellel akarod használni, hanem wifin. A telefonod csatlakozik a wifitekre? Ha igen akkor elképzelhető, hogy lekapcsoltad a laptop wifijét. FN gomb + valamelyik Funkcióbillentyűn szokott lenni egy wifi jel, úgy lehet ki-be kapcsolni. Vagy windows 10 esetén a jobb sarokba ha rákattintasz a hálózatra akkor oda van írva, hogy wifi, ha megnyomod bekapcsol.
2018. jún. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van olyan laptop is, ahol nem FN + F4 hanem saját wifi gombja van pl. a gép oldalán, alján, vagy felül.
2018. jún. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ezeket mind próbaltam, :D egyik billentyukombinacio sem mukodik es nincs sehol rejtett kapcsolo... es a telefonomon jo a wifi teljesen.
2018. jún. 6. 15:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Az adapterbeállításoknál mag a vezeték nélküli hálózati kapcsolat megvan? Ha ott nincs akkor lehet sérült a drivere. Eszközkezelőbe nincs ismeretlen eszközöd?
2018. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezeket majd megnezem. A biosban jartam ott enhedelyezve van a cucc. Nem az a baj szerintem. Az a baj hogy ezeken kivul mast nem nagyon tudom hogyan kell megcsinalni, a biosba valo belepessel.is orakat szarakodtam meet nem talaltam milyen billentyukomboval kell :D
2018. jún. 6. 16:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Adapterbellitasokat hogy erhetem el? Es mi szamit ismeretlen eszkoznek az eszkozkezeloben?
2018. jún. 6. 16:15
 7/10 A kérdező kommentje:
Olyam van h halozati vezerlo es azt irja h az eszkoz nem hasznal eroforrasokat mert problema van vele.
2018. jún. 6. 19:57
 8/10 anonim ***** válasza:

A piros x azt jelenti,hogy a vifi ki van kapcsolva.Klikkelj

a piros x-re a tálcán és feljövö listában bekapcsolod.

2018. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nincs semmilyen lista, nem tudok vele mit csinálni már mindent végignyomkodtam. Netkábellel tudok netezni, csak a wifit nem fogja.
2018. jún. 10. 11:04
 10/10 ATY. válasza:
Nekem is ez volt a baj most csináltam meg, jobb klikk a netedre, és ott a konfigurációban ki kell kapcsolnod azt a WLAN-os dolgot, utána leokézod és bamm, működik is
2021. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!