Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebookon mikor regisztrált...

A Facebookon mikor regisztráltam véletlenül rossz születési évet adtam meg. Ezt most meg akarnám változtatni a jóra, de nem menti el. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2018. jún. 10. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazan mindedj milyen szuletesi evet adsz meg bevallom nemem is ha azt neznenk akkor 60 eves lennek
2018. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__9..


Itt leírtuk egy előző látogatónak, kövesd a lépéseket :)

2018. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azta... Önként és dalolva, nem kérdez, válaszol. Nem kérdőjelez meg, parancsot teljesít... :D Tudod, nem kötelező ám a nagy kéknek valós adatokat megadni. Bár néztem egyet azon, hogy ha nem valós adatokat adok meg az a fiók törlésével járhat, de mivel nem igazán tud ennek a kedves nagy kék utána járni, ezért pont tojok rá nagy ívben :D Neked sem kéne ennyire komolyan venni. Bárki akivel valaha tartod/tartottad a kapcsolatot úgy is tudja rólad az ilyen alapvető információkat.
2018. júl. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De, utána tud járni, mégpedig azzal, hogyha gyanús tevékenységet folytatsz, bekérik a személyid (nyilván csak a születésnap, név, meg fénykép kell,hogy látszódjanak, minden mást kötelező jelleggel ki kell takarni, beleértve a személyi számát is).


Ha szükséged van a fiókodra, például kapcsolattartás, régi barátok felkeresése, események követése, stb. miatt, akkor ajánlom, hogy add meg a valós adatait. Olyan nagyon sok dolgot nem tudnak kezdeni a születési dátumoddal és a neveddel, de elárulom, hogy még a telefonszámoddal sem :))))


Remélem, kérdező, közben sikerült a jó dátumra átállítani.

2018. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha gyanús tevékenységet folytatsz akkor igen. Viszont mi számít gyanús tevékenységnek? Az, amit jelentenek is, vagy amúgy folyamat figyelik az összes fiókot 0/24-ben, tehát bármi ami tényleg gyanús? Én előbbire tippelek, szerintem amit jelent a többi felhasználó csak annak néznek utána. Már évek óta van egy kamu fiókom kép nélkül, ismerősök nélkül. Csak játszottam rajta, meg egyszer kommenteltem egy bejegyzés alá viszonylag sokat. Azóta is megvan, pedig aztán olyan születési évet adtam meg, aminek köze sincs a valóshoz.
2018. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ami mondjuk a kamufiókomban számomra érdekes az az, hogy burkoltan, de bizony a Facebook azt tudja, hogy az az enyém. Már csak abból is gondolom ezt, mert szinte ugyanazokat az ismerősajánlásokat kapom, amiket amúgy a fő fiókomban, vagy pedig olyanokat, akik meg vannak nekem ismerősnek. A fő fiókom szerinti érdeklődési kört is elég szépen próbálgatja belőni a kamufiókomon. Vannak átfedések. Egyszer kerültem nagyon közvetlenül csak kapcsolatba a valós fiókommal, de előtte is voltak furcsa átfedések. Meg hát, látják az IP címet ami még inkább megkönnyíti a dolgukat.
2018. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy az MI figyeli, mi lehet gyanús: nemrég a Guardian-on volt egy olyan cikk, hogy a kamuprofilok 80%-át már a létrehozásukkor észlelte az MI, és törölte őket.


Azt is olvastam a Wired-en, hogy kifejezetten az új profilokat vizsgálja az MI ebből a szempontból, nyilván ennek köze van az orosz/indiai trollhadsereghez, álhírek terjesztéséhez. Ha túl sok, egymás után gépiesen ismétlődő cikkmegosztása/ismerősnek jelölése/posztja van egy új profilnak, akkor igen gyakran igazoltatják.

2018. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a tesómmal egy gépről is szoktam netezni, hidd el, az IP-d miatt vannak főként az átfedések. Körülbelül 20 közös ismerősünk van a bátyámmal, nekem van megközelítőleg 1200, neki kevesebb, mégis sokszor olyan embereket ajánlgat ismerősnek, akivel a bátyám rendszeresen beszél a gépünkről, én meg még életemben rá sem kerestem a profiljukra sem. Olyan oldalakat is fel szokott dobálni, hogy lájkoljam, amiket a tesóm követ és olvas rendszeresen, én meg még csak nem is hallottam róluk :)
2018. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!