Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifire kotottem meg 2 wifit...

Wifire kotottem meg 2 wifit de nem lehet felcsatlakozni ra Router bridge mod?

Figyelt kérdés

a haz sajatossaga miatt sincs mindenhol jel ezert kabellel 2routert kotottem ra nappali, emelet, garazs ami az udvart latja el. igy tokeletesen mukodik.

nem zavar h igy xy1, xy2, xy3 wifijel kozt kell ugralnom ha mozgok a hazba de az mar igen hogy mikor egy uj eszkoz csatlakozna akkor jelszoval sem engedi csak ha a bridge modot kilovom es kihuzom a 2 routert !!DE!! fennal az a veszely h aki epp nincs rajta az nemis lesz mert pl. telon wifijel lesz '!'jellel es nincs net


segitsetek mit tudnek tenni


2018. jún. 12. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tévedek, a bridge mód két router vezeték nélküli összekötése szolgál. Ha kihúztad a vezetékes kapcsolatot, akkor AP mód kell.
2018. jún. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

AP modot nem tudom hogy kell csinalni (most neztem meg google mit is jelent) de nem irtak h mit hogy allits be


bridge mode rol tudom h kabel mentes osszekotes de jobb otlet hianyaban igy lett kotve.


mondom csak az zavar h az egeszet szetkell robbantani hogyha uj eszkoz csatlakozna majd remenzkedni h a tobbi megmarad (szerintem valami biztonsagi akarmi tilt le)

-ha adnatok par otletet h mit kapcsoljak ki akkor szerintem megoldodna

2018. jún. 13. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Összeírnád az eszközeid típusait?
2018. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a fo egy UPC tc7200.u

es ketto tenda w311r+

2018. jún. 13. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, állítsd be a UPC dobozát a többi router csatlakoztatása nélkül úgy, hogy stabilan működjön (wifi jelszó, SSID, csatornaválasztás a helyén legyen).

Külön egyenként a gépedhez csatlakoztatva állítsd be a másik két routert, hogy ne működjön bennük a DHCP és a wifi ne egyezzen sem egymással, sem a UPC box-al.

Ez alapján (5.1 fejezet) AP módot kell választani: [link]


Végül csatlakoztasd a Tendá-kat, de ne a WAN, hanem a LAN portjukkal a UPC dobozához. Mivel ez a kapható legolcsóbb, mondjuk ki, legbénább router, nem biztos, hogy stabil lesz.

2018. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

koszonom este megprobalom


3-4eve biztos az upcnel vagyok akkor ezt adtak, bar tavaj hivtak h rendeljem be az uj akarmi super eros boxukat havi X-ezerert de ismerosomnek az van hat passz nem erzi h ugy nagyon valtozott volna valami.. igy maradt ez es kapott 2 tendat a szekrenybol

2018. jún. 14. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!