Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan lehet...

Facebookon hogyan lehet megváltoztatni a születésnapi dátumot?

Figyelt kérdés
Amikor csináltam a facebookom véletlenül rossz napot adtam meg és nem tudom megváltoztatni. Az megvan hogy hol kell profil azonbelül névjegy ott pedig a születés nap de hogyha megakarom változtatni akkor egyrészt a hónapot és a napot ki se jelzi az évet pedig ha megakarom változtatni akkor nem engedi és azt írja ki hogy nem sikerült és hogy próbáljam meg később. Van ötletetek hogy higyan tudnám megváltoztatni?

2018. jún. 13. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
A keresőmezőtől jobbra ott van a neved menj rá utána arra, hogy névjegy, utána vidd az egered a születési dátumhoz és menj arra hogy "Módosíthatod az elérhetőségeidet és az alapadataidat." görgess le és ott van a születési hónap és nap vidd rá az egeredet és ott lesz jobb oldalt, hogy módosítás és ennyi.
2018. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!