Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Görgettem az idővonalamon, és...

Görgettem az idővonalamon, és ezt az üzenetet találtam a Facebookról. Miért?

Figyelt kérdés

,,XY,szeretnénk, ha tudnád, hogy vannak olyan eszközeink, amelyekkel megelőzhetők és eltávolíthatók a kéretlen tartalmak, illetve az olyan emberek jelölései, akiket nem ismersz. Ha szeretnéd megtanulni, hogyan tudod védeni a fiókodat a kéretlen tartalmakkal és jelölésekkel szemben, illetve hogyan tudod ellenőrizni a fiókodban a tevékenységeket és jelenteni a kéretlen tartalmakat, örömmel segítünk" -írták.


Nemrég elutasítottam egy-két olyan külföldi ember jelölését, akiről az életben nem hallottam, egyetlen közös ismerősünk sem volt, és élből le is tiltottam őket.


Ezenkívül egy csomó olyan fiú jelöl be rendszeresen, akikkel vannak közös ismerőseim, tehát az nem segít, hogy beállítom, hogy csak az ismerőseim ismerősei jelölhessenek, és marha idegesítő, hogy úgy jelölgetnek, hogy nem is ismernek.


Azért láthattam ezt az értesítést a Facebooktól, mert ismeretlenek jelöltek be, én meg letiltottam őket?


Szökőévente osztok meg valamit, összesen 3 eszközről szoktam bejelentkezni, tehát ezekért biztos nem.



2018. jún. 15. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért láthattad, mert görgettél az idövonaladon.
2018. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de ha valaki normális választ vár, akkor tényleg muszáj beletrollkodni?


Arra vagyok kíváncsi, hogy valószínűleg a teljesen ismeretlenek jelölése miatt kaptam-e az értesítést, mert ilyennel még nem találkoztam.

2018. jún. 15. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg a tevékenységed alapján írta ki.
2018. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az a funkció még esetleg létezik, hogy letiltsam az ismerősnek jelölés lehetőségét teljesen, csak követni lehessen?
2018. jún. 15. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem sajnos. A "legerősebb" beállítás az ismerősök ismerősei. Ők mindenképp be tudnak jelölni.
2018. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod, lehet, hogy azok a külföldi emberek rokonok voltak, és családfakutatás során találták meg a nevedet.


Vannak családtagok, akikről valami -anyagi, öröklési- ok miatt "megfeledkeznek" a családban. Esetleg ezért nem hallottál az ismeretlen külföldön élő -esetleg már nem is magyar nevű- rokonokról.

2018. jún. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szenegáli, illetőleg azeri személyek nem hiszem, hogy rokonok lettek volna :) De valóban előfordulhat ilyesmi, viszont azt ajánlom mindenkinek, aki olvassa ezt a kérdést, hogy gondolja át kétszer, elfogadja-e teljesen ismeretlenek jelölését.
2018. jún. 25. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!