Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vannak fájlok Google Driveon,...

Vannak fájlok Google Driveon, amit vírusra hivatkozva nem enged letölteni. Hogyan tudnám mégis leszedni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 09:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Megmondanád, hogy miért akarsz vírusos dolgot a gépedre?
2018. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem vírusos. Cracket annak kezeli. Kell a cucc. Ennyi. Saját driveom, én töltöttem fel. Ne menjünk ezekbe bele.

Hogyan tudom letölteni?

2018. jún. 17. 12:30
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Úgy, hogy meghekkeled a guglit.

Sok sikert hozzá. Ha sikerül, szólj nekik, és elég szép pénzt kaphatsz.

2018. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%

Tudod, arcod az van.

Eleve a crack az csalás. De te még képes vagy egy nyilvános fórumon, amit a hatóságok is olvasnak, tanácsot kérni hozzá.

Ezen kívül fel akarsz törni egy ingyenes szolgáltatót - még egyszer: aki INGYEN ad neked szívességet, azt.


És ezek után még úgy teszel, mintha erkölcsi jogod lenne lepontozni.

Elárulod, hogy még milyen pofátlanságra vagy képes?

2018. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem sokára nem lesz ingyenes, Gondolhatnak egyet a Google drive és hasonló társaik, és fizetni kell majd, ő tulajdonuk, azt csinálhat amit akarnak...
2018. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolók szívesen, próbáld meg letölteni, aztán futtasd le a vírusirtódon hogy van e rajta azon a fájlon..
2018. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
V pedig a vírusirtó addig kikapcs és úgy töltsd le..
2018. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Miről beszélsz 4-es? "Ezen kívül fel akarsz törni egy ingyenes szolgáltatót" Mégis mi a büdös francról ugatsz?

Feltöltöttem számomra hasznosnak vélt programokat, hogy szükségesetén, bárhol hozzáférhessek. Erre a Drive nem engedi letölteni, mert vírust érzékel. A kutya se mondott olyant, hogy én törni akarok... te hoztad fel - jó pofa szöveggel -, hogy "Úgy, hogy meghekkeled a guglit."


Erkölcsi jogom VAN lepontozni a gyökereket! Feltettem egy kérdést. Ha érdemi választ nem tudsz adni, ne írj. Ha mégis írsz, ne csodálkozz az eredményen.


Sok minden más pofátlanságra IS képes vagyok, amit az internet nyújt. Ne játszd a fejed, mintha te soha nem töltöttél volna le zenét, vagy akár egy képet. Húzzál már innen.

2018. jún. 17. 15:48
 9/14 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, a rendőrnek mit mondasz majd, amikor a hamis pénzedet kéred vissza tőle.

Mert most kb. ezt csináltad itt is. És még neked áll feljebb...

2018. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezzel majd had foglalkozzak én, Robin Hood.
2018. jún. 17. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!