Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekomon belül internetgyorsí...

Telekomon belül internetgyorsítás (10mb —> 30mb, bár ez már más csomag) hűségfelbontással jár?

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, hűségidő bővítéssel és szerződés megújítással jár. Bár ajánlom, főleg ha közel állsz a jelenlegi hűségidőd végéhez, hogy nézelődj más alternatívák után. Vidéken a Telekom nem a legjobb, bár akadnak városok is nem is egy, ahol szintén pocsék. Nem tudom te hol élsz, de ha ilyen pici csomagra tudnál újítani, akkor gondolom nálad is rossz a hálózat kiépítése. Először is jó volna tudni, hogy mennyi lesz a tényleges sávszélesség a bővítés után, mivel nálam pl. hiába lett bővítve 30MBit/s-ra a csomag, 12-15MBit/s a valós letöltési sávszélesség, a fel meg 1MBit/s. Egyszerűen ennyit tud a hálózat, nem kell csodát várni egyetlen egy rézszáltól, ami olyan 3km-en belül nem találkozik csomóponttal, és amire ráadásul tojnak nagy ívben és nem tartják karban... Jó magas is a válaszideje terhelés esetén (Youtube, hogy a letöltést meg se említsem). Mondjuk talán 2 rézszál fut végig ezen a szakaszon, de ebben egyáltalán nem vagyok biztos, valószínűbb az egy. Mindegy is. A technikai részleteket egy Telekom-os ismerőstől tudtam meg, ő mondta, hogy nem tudna 10-15MBit-nél többet. Persze ha a kiépített hálózat nem tud többet, akkor csakis a vezeték nélküli alternatíva játszhat. Mi erősen gondolkodunk olyasmi csomagon, ajánlották már nekünk, magasabb is a garantált sávszélesség a vezetékesnél ami a 21. században egy vicc... Nagy optika, húha, na persze -.-
2018. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem felbontás, csak módosítás. Ha nem tetszik, visszarakatod 10-re, ha a hálózat nagyon nem tudja a 30-at.
2018. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!