Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Sorozatbarátra már nem...

A Sorozatbarátra már nem érdemes regisztrálni?

Figyelt kérdés
A FB-oldalukon olvasom, és írták hogy vírusos, sokszor nem jön be az oldal, v nem játssza le az adott videót, nem is érdemes regisztrálni v jobb a Torrent?

#vírus #Torrent #nem jön be oldal
2018. jún. 18. 15:48
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
0%

Torrent jobb.


De csak zárt torrent oldalak, mert a nyitottak vírusosak, felugranak a vírusos bányászos ablakok, bányásznak a gépünkkel.


De lehet hamarosan (remélem nem lesz belőle semmi) torrent oldalaknak vége lesz és az egész internetnek.

Videó: https://www.youtube.com/watch?v=xiyOT-UcJBI


Hamarosan kell venni videomagnókat, DVD felvevőket, magnó deck-et, hogy tudjunk felvenni filmeket zenéket.

2018. jún. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
48% te nem unod még minden kérdés alá beoffolni a hülyeségeidet?
2018. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:

De az. Folyamatosan dezinformálsz és álhíreket vagy fals képzeteket közvetítesz tényként. Arról nem beszélve hogy szinte az összes letöltést érintő kérdések alá beoffolsz és eltéríted a kérdést a saját kérdéseid ismételgetésével és floodolással

Például itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__9..


És még rengeteg más kérdésben is amit nem vagyok hajlandó neked kigyűjtögetni, aki rendszeresen válaszol a témában az úgyis ismeri a jelenséget. Téged, meg a másik 47% illetve 24%-os vészmadárt (vagy már inkább trollokat).

2018. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
0%

Ha ennyire okos vagy akkor magyarázd meg nekem ezeket.


Ma sok hírportál felhozta hogy le nullázzák a netet, és egy videós el magyarázta hogy el fogadják.


Ez miért lenne hülyeség?


Pedig az internet adóból is let majdnem valami.


Én sok felugró ablakoktól kaptam vírust, pedig mindig be zártam a lapokat, akkor is feltörték a routert vezetékes telefon vonal is el romlott egyből, 100%-n járt a procim.


Ez miért lenne hülyeség?


Én ezt tapasztaltam, és másnak el mondom hogy ő ne járjon így.


Ma nézed a facebookon 18:25-kór a FIX TV-t, hogy mint mond majd Vendi.

2018. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Már megint a "jajj bezárják az összes filmletöltögetős oldalt, a videó-/fájlmegosztókról/felhőtárhelyekről törlik az illegálisan feltöltött filmecskéimet, itt a világvége!"-jellegű hiszti. Uncsi már.


1. A Sorozatbarát nem vírusos. Maximum csomó reklám van rajta, meg pár bányász-szkript. De azok remekül megfoghatóak uBlock Originnnel

2. Az oldal egyébként remekül használható. Vannak törölt videók, de túlnyomórészt elérhetőek a tartalmak.

3. Az oldalra nem lehet regisztrálni, csak meghívóval lehet bekerülni.


A 13. cikkelyes törvényjavaslatból meg nem lesz semmi. Teljesen életszerűtlen, szembe megy a nemrégiben bevezetett GDPR rendelkezéseivel.

2018. jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
0%

# 5: Online filmnézős oldalakat nem szabad használni.


[link]


[link]


Hiába vannak annyi blokkolok stb, 100%-ig nem védhet mindig, és már fel is törték a routert, vírusos lett a gép.

Nekem se mindig védenek és meg történ a baj.

2018. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
0%
Kommentek: [link]
2018. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Egyrészt: a linkelt oldalak nem szakmai portálok (a 888.hu-t egyenest bulvárlapnak nevezném).


Másrészt: a cikkek a moovie(pont)cc-ről értekeznek nem a topik témájaként szolgáló Sorozatbarátról


Harmadrészt: nem állítottam, hogy az oldal nem bányászik kriptovalutát


Negyedrészt: mint a cikkek is megerősítik az általam írtakat, remekül lehet védekezni.


#7: A kommentek csak megerősítik az általam írtakat: van lehetőség a védekezésre mobilos platformon is.

2018. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
0%

# 8 A 13. cikkelyes törvényjavaslatból meg nem lesz semmi. Teljesen életszerűtlen, szembe megy a nemrégiben bevezetett GDPR rendelkezéseivel.


Miért vagy olyan biztos benne hogy nem lesz ebből semmi?


Videó: [link]

2018. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Remélem sose lesz olyan hogy youtube-ról ne tudja letölteni (vagy torrentről).

Videó: [link]

2018. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!