Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet csatlakozási hiba?

Internet csatlakozási hiba?

Figyelt kérdés

Arra jöttem haza , hogy elment a net, néztem a modemet, hogy laza-e valami kábel. Semmi nem tűnt szokatlannak, aztán később észrevettem, konkrétan magától kiesett a koax kábel abból a fejből ami rajta van, egyelőre nem csináltam meg csak visszanyomtam bele erősen addig amíg már nem tudtam tovább, és visszatekertem a modembe úgy hogy közbe fogtam a kábelt , hogy ne mozduljon el.


Azóta az történik, hogy kb 5-10percenként elmegy a net jó 10mp-re... jelenleg mégsűrűbben, DE csak a gépen, wifi változatlan, tv se fagy ki csak a számítógépen megy át piros X-be. Eddig abszolút semmi probléma nem volt, és a kábeleket se mozgatja semmi és senki. Lehet hogy nincs teljesen benne ahogy annak lennie kéne és azért megy el állandóan a net?


(amint tudom lecserélem a koax csatlakozó fejet)



2018. jún. 18. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Modem típus? Ha esetleg UPC akkor nem vagy egyedül, de ha másik márka akkor a válasz a kérdésedben van, cseréld a koax fejet
2018. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg hívd fel a szolgáltatót, ott biztos segítenek
2018. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sagemcom , Telekom
2018. jún. 20. 17:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként felmelegedés itt is okozhat problémát ugye ? 2eve mikor lecserélték csak annyit mondtam hogy forró a modem aztán már legyintett is a szerelő hogy akkor hozza az újat és cseréli le. Fél órája fúj a mostanira a ventilátor és alig bír jelet adni... Ennyi volt a szavatosság ? Előző is kb 2 évet bírt .
2018. jún. 20. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!