Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megadtam a bankkártyám adataim...

Megadtam a bankkártyám adataim egy kamu weboldalnak?

Figyelt kérdés

facebook kezdőlapomon jelent meg egy cikk rákattintottam ilyeneket írtak hogy megjelent az új filmes weboldal , napi 100ezer felhasználó hagyja el a netflixet miatta

regisztráljon ön is most ingyen a próbaidőre bla bla bla...

Megadtam az összes bankkártyám adatait.

Mit csináljak??


2018. jún. 19. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért adtad meg, hogyha ingyenes? :D


Ne csinálj többet ilyet. Csak olyan helyen add meg, ahol már vásároltál és ismert, biztonságos oldal.

Máshol ha vásárolsz, akkor inkább utánvéttel fizess.


Egy regisztrációhoz meg miért is kéne bankkártya adat????


Hívd fel a bankodat, tiltsd le a kártyádat és csináltass újat. Ha van netbankos hozzáférésed, akkor ott is tudod intézni.

2018. jún. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én ilyen esetben nem itt tennék fel kérdést és várnám a válaszokat, hanem - amennyiben Magyarországon, vagy bárhol Európában vagy, akkor már nyitva vannak a bankok, és lélekszakadva loholnék,rohannék az illetékes bankba, ahol töredelmesen bevallanám az ügyintézőnek, hogy konkrétan ez és ez történt, ennek és ennek az oldalnak adtam meg ezen és ezen a webhelyen ezt és ezt az adatot, kérem, tiltasson le mindenféle tranzakciót.


És - tudom, éssel nem kezdünk mondatot - hangsúlyozottan nem itt tennék fel ilyen kérdést.

2018. jún. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bankodat értesítsd ... sűgősen.
2018. jún. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
r
2018. jún. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A legtöbb hiteles oldalakon is meg kell adni a bankkártya adatokat még ha csak próbaidő is...Nem gondolkoztam fáradt voltam még meg álmos is...

Ha nincs rajta pénz akkor minuszba nem tudják vinni nem?

2018. jún. 19. 09:22
 6/10 P.O.C. ***** válasza:
100%

Gratulálok!

Én még az elvileg megbízható weboldalaknak sem adom meg a bankkártya adataimat. Belföldön csakis utánvét, külföldön csakis Paypal.


Tiltasd le azonnal! A másik kártya olcsóbb lesz, mint utána a pénzed után rohanni.

2018. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

kártyatiltás :(

és kérj a bankodtól virtuális kártyát, az ilyne esetekre - ott csak akkor tudnak pénzt levonni, ha előzetesen pénzt teszel rá a rendes számládról (kb. 10 másodperces művelet a netbanban), a számládon lévő többi pénzhez nem férnek hozzá

2018. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de ha nem teszek rá pénzt ,akkor nem tudnak vele mit csinálni ugye? sose volt még rajt pénzem nem is használom.
2018. jún. 19. 09:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem hitelkartya, akkor nem tudnak semmit csinalni vele, ha nincs rajta penz.
2018. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ettol fuggetlenul hivd fel a bankot es tiltasd le azonnal
2018. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!