Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltott fiók (Gmail) visszaá...

Letiltott fiók (Gmail) visszaállítása?

Figyelt kérdés

Tegnap a gmailben megváltoztattam a kódomat, telefonszámomat és a másodlagos email címet, mert már ezek megszűntek Beállítottam kétlépcsős azonosítót vissza is igazoltam a telefonszámomat a kapott kóddal.


Később, amikor bejelentkeztem azt írták letiltott fiók. rámentem a visszaállításra és kérte a régi telefonszámomat, a régi másodlagos email címem amik ugye megszűntek,de nem értem miért ezeket kéri, amikor már kitöröltem és mást állítottam be. Még a letiltás előtt a másodlagos email címet is visszaigazoltam. és a letiltásról értesített az új számomon.


Kérdések:

Mennyi időre tiltotta le a gmail a fiókomat?


Hogyan állítsam vissza, ha a régi számommal, emailel nem igazolhatom?



2018. jún. 19. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mar rég elolvastam, az urlapot is kitoltottem egyik sem ad valaszt az en problemamra.
2018. jún. 19. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:
és milyen címet adtál meg az ürlapon?
2018. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt amit megadtam újonnan másodlagos emailt.

De úgy tűnik már sohasem hsznalhatom a fiokom. Nagyon Fel tud ****** ez a google!

2018. jún. 22. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!