Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt a videót beállítsam...

Ezt a videót beállítsam korhatáros megtekintésre? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval készítettem egy videót, ami a Fűrész filmek véresebb videóanyagait tartalmazza. A csatornámon eddig nem igazán voltak véres videók, szóval nagy eséllyel gyerekek is nézik.

A videó elején van egy figyelmeztetés, szóval aki meg akarja nézni, az tudni fogja, mit vállal.

Viszont nem tudom eldönteni, hogy korhatárossá tegyem-e a videót, mert aki meg akarja nézni, azt ez sem állítja meg, viszont, aki meg akarja őrizni a lelki békéjét, azt a sima figyelmeztetés is visszatartja.


Szerintetek korhatárossá tegyem a videót, vagy hagyjam így? (Még a korhatáros ellen szól, hogy több olyan ismerősöm is van, aki még nincs 18, de szereti a horrort.)



2018. jún. 19. 09:45
 1/3 Matefon2 ***** válasza:
100%
Tedd inkább korhatárossá. Aki meg akarja nézni úgy is, az csinál egy kamu Google fiókot... :D
2018. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment a zöld kéz! :D
2018. jún. 20. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Adsz egy linket a videóhoz?Elmúltam 18 éves,jelenleg a 21. életévemet töltöm.
2018. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!