Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok belépni a Faceboo...

K.jozsefnov4 kérdése:

Hogyan tudok belépni a Facebook profilomba, ha elfelejtettem a jelszavam, és az e-mailem amire a jelszóváltoztatás linkjét küldik nem tudok belépni, mert az e-mail címem le van tiltva, és a profilomhoz nincs telefonszám megadva?

Figyelt kérdés

2018. jún. 23. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Esélytelen szerintem ebben a helyzetben. Talán felveheted a kapcsolatot a fb supporttal, de szerintem nehezen tudnád így bizonyítani, hogy a profil a tied.
2018. jún. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. jún. 24. 09:41
 3/3 Szandi420 válasza:

Én pedig elfelejtettem a Facebook jelszavam, a megadott telefonszám már nem él, így az email-es kód kiküldést tudom csak választani, de ez hogyan működik?

A probléma ott lép fel amikor megpróbálom beírni a visszaállítási kódot, azt írja ki hogy túl sok kódot próbáltam megadni (pedig nem is, vártam utána napokat hátha jó lesz de semmi). Valakinek esetleg van valami ötlete? Esetleg facebook supportal hol tudnám felvenni a kapcsolatot? Hálás lennék ha valaki tudna segíteni!

2018. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!