Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Régi facebook üzeneteket...

Régi facebook üzeneteket hogyan tudom visszanézni?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, 6 éve beszélgetünk és tegnap vissza akartam keresni egy beszélgetésünket, de nem találtam. Tudom, lehet a beszélgetésben keresni, és be is írtam egy szót, de nem adta ki, pedig tudom hogy írtam már neki. Aztán próbálkoztam más szavakkal is, amit tudom hogy pl. százszor írtam neki, de nem adja ki, csak tizenhétszer. Biztos nem töröltem ki üzeneteket. A régi üzenetek folyamatosan törlődnek ennyi idő után, vagy csak nekem nem adja ki? És vissza lehet akkor valahogy máshogy keresni?

2018. jún. 24. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet csinálni teljes mentést az egész facebookodról, amiben az összes üzeneted is benne lesz, csak fordítva, de abban már tudsz keresni-
2018. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és azt hogy kell?
2018. jún. 24. 19:33
 3/3 A kérdező kommentje:
előbb kérdeztem, mint utánanéztem volna, szóval most már megvan :D
2018. jún. 24. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!