Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért fagy le a tálca win 10-ben?

Miért fagy le a tálca win 10-ben?

Figyelt kérdés
irodai gépen ma reggeltől bekapcsolás után lefagy a tálca. Start menüt sem tudom elindítani, az időt sem mutatja rendesen.

2018. jún. 25. 10:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tárgytalan, mert frissített, és most épp működik.
2018. jún. 25. 10:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert Win10-et használsz.


Nem trollkodás, de tényleg nagyon sok RAM-ot és CPU-t megeszik a csillivillizésre az az "oprendszer".


8.1 után váltottam Linuxra, azóta sem bántam meg.

2018. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az szokott gond lenni a win10-l, hogy tele van reklámmal a startmenü, automatikusan feltelepíti az alkalmazásokat, belassul a 8 GB memóriás gépem, főleg akkor ha Firefoxot használok.

Pedig SSD-el használom.

Más rendszernél sose voltak ilyen gondjaim.

A Win10-n rá kattintok egy filmre 1-2 percet kell várja hogy el induljon a vlc player.


Miért ilyen rossz ez az operációs rendszer?

2018. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Többen mondták, h hagyjam a win-t, és inkább rakassak fel Linuxot. Viszont az irodában mindenkinek win10 van, és az otthoni gépekre is a rendszergazda testvérem azt rakott fel.


De ha még vmi gond lesz, most már tényleg hagyom a f.rancba a win-t, és leszedetem róla.

2018. jún. 26. 10:32
 5/5 MolotovPunk ***** válasza:

Mert a Win 10 sajnos ilyen.Nekem hasonló problémáim voltak vele,amiket te leírtál.Pedig 1 éves a gépem.

Rá tettem a Windows 7-et.Azóta teljesen jó és gyors a gépem.

A Win10 egy hulladék.

2018. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!