Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha beregisztrálok pl: egy .eu...

Ha beregisztrálok pl: egy .eu -s domain nevet, akkor ahhoz a névhez tárhelyet is kapok?

Figyelt kérdés
Már megvan a honlapom, de eddig egy ingyenes szerveren volt, (vagyis van), de szeretnék egy saját domain nevet. A regisztrációt azt értem, de utána milyen szerveren lesz a honlapom és mennyi tárhelyet kapok? Vagy a tárhelyszolgáltatás az teljesen külön van a domain regisztrációtól?
2010. jún. 17. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

nem kapsz tárhelyet hozzá, ha csak domain regisztrációt csinálsz. Viszont a domain regisztrációnál ki kell tölteni, hogy milyen tárhelyhez rendeljék hozzá a domain nevedet. Ha van tárhelyed, akkor annak az ip címét kell megadni valószínűleg. De ha már pénzt adsz ki domain névre, akkor érdemes pénzt kiadni fizetős tárhelyre is és akkor biztosabb lesz a dolog. Ebben az esetben olyan céget kell keresni, aki foglalkozik tárhely+domain regisztrálással/bérbeadással, hogy egy helyen legyen a tárhelyed+domain neved. Szinte mindegyik cég foglalkozik mind kettővel.

Sok sikert!

2010. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen külön van a tárhely szolgáltatás a domain regisztrációtól, de mivel szorosan összefügg a kettő, így többnyire próbálják egy kalap alatt intézni amennyiben egy cégnél rendeled meg mind a kettőt.


Többségében az árakat is már úgy szokták feltüntetni a reklámoldalaikon, hogy pl 6000Ft/év és ezért kapsz egy .hu-s domaint, egy 300mb-os tárhelyet, php, mysql hozzáférést, 5db e-mail címet. Most mondtam valamit, de kb így néz ki a dolog. De meg lehet őket külön is rendelni.


Az első válaszoló voltam.

2010. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most már értem.
2010. jún. 17. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!