Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az hogy lehet, hogy ő látja,...

Az hogy lehet, hogy ő látja, hogy mikor voltam utoljára aktív Messengeren, de én őt nem?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk ismerősök Facebookon, de Messengeren chatelünk. Ő látja, hogy én mikor, hány perce voltam elérhető, de én őróla nem látok semmit, semmit nem ír ki a neve mellé a telón a Messenger, ha rámegyek.


Köszi


2018. jún. 28. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy neki más app konfiguráció tartozik az accountjához. Nem tudom, észrevetted-e, de sokszor jelentős különbségeket lehet megfigyelni 2 különböző account esetén, ugyanabban az alkalmazásban (pl máshogy néz ki, új funkciót tartalmaz).

A Facebook ún. A/B testing eljárást használ, tehát bizonyos funkciókat központilag aktivál egyes usereknek, míg másoknak nem.

2018. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt még nem figyeltem meg, de jó tudni, köszi :)
2018. júl. 19. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!