Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok az alábbi webolda...

Hogyan tudok az alábbi weboldalról a videókat letölteni?

Figyelt kérdés

A következő lenne:

[link]

Érdekel a kertészkedés, és itt rengeteg hasznos videó van fent angol nyelven, amiket szeretnék offline is megnézni ezért szükséges a letöltés.

Az F12 --> .mp4 fájl megkeresése nem jött be.

Próbáltam mindenféle bővítményt (Chrome), de egyik se segít.


Aki tud valamilyen megoldást, segítsen! :)

Előre is köszi! :)



2018. jún. 29. 20:02
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Itt írnak módszereket és programokat:

[link]


Például:

1. "Video Downloadhelper" kiegészítő "Copy URL" funkciójával másolod a video linkjét (vagy F12 >> MP4 helyett M3U8 fájlra keresel és annak a linkjét másolod)

2. Letöltöd és kicsomagolod az FFmpeg programot, majd létrehozol mondjuk az Asztalra egy szöveges fájlt ".bat" kiterjesztéssel, amibe beírod a következő parancsot:

"d:\ide_csomagoltam_ki\ffmpeg.exe" -i "ide_illesztem_be_a_másolt_linket" -c copy "D:\ide_szeretném_menteni_a _videót\videonév.ts"

(később könnyű átszerkeszteni másik linkre és videónévre)

3. duplaklikkel indítod az Asztalról a parancsfájlt.


Az általad linkelt oldalról konkrétan így csináltam:

D:\ffmpeg\bin\ffmpeg.exe -i " [link] -c copy "D:\Videok\BBC_Compost.ts"

2018. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1: youtube-dl ugyanezt megcsinálja, elég neki megadni a [link] linket.


youtube-dl telepítése Linuxon (Python szükséges hozzá, sudo apt-get install python-3.5):

sudo wget [link] -O /usr/local/bin/youtube-dl

sudo chmod a+rx /usr/local/bin/youtube-dl


Windowson töltsd le az alábbi fájlt (Visual C++ 2010 szükséges hozzá, [link] [link]

2018. jún. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!