Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A gearbest en vettem egy...

Mateszkapo2 kérdése:

A gearbest en vettem egy egeret ramentem a megveves gombra (nem irtam be semmien addatot pl hol lakok mivel fizetek stb ami azert gondolom kellene csak kivancsivoltam mivel lehet fizetni erre meg kiadja hogy megvettem ilyenkor mitt kell tenni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire mentél pontosan és mit írt ki pontosan?
2018. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolom rajotel hogy most veszek eloszor it valamit hat 1 szer ranyomtam a aply ra gonbra asztan ennyi es kiirta hogy megvettem
2018. júl. 1. 13:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Bar most hogy attetem magyara valoszinuleg valami fantaaztikus modom a sok euros valasztast kapom majd meg mind vlfizetesi lehetoseg ezen kehet valtoztatni?es az egeret higy lehet atveni?
2018. júl. 1. 13:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat ramentem a kina meleti jelre es uta na megvettem ponrosabban utana arra szamitottam higy kiadja a szokasos adatkitoltos oldalt...
2018. júl. 1. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!