Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem enged a Steam...

Miért nem enged a Steam vásárolni?

Figyelt kérdés

Van elég pénz a számlán de ilyet ír ki egyfolytában:


"Váratlan hiba lépett fel. A vásárlás nem fejeződött be.

Fordulj a Steam Támogatáshoz."


utána rákattintok és ez:


"Ez egy nagyobb vásárlás egy tétele volt. Legutóbb, amikor megpróbáltad megvásárolni ezt a terméket hiba történt, ezért 72 órára elmentettük a kosaradat (a kedvezményekkel együtt), hogy újra meg tudd próbálni a vásárlást.

71 óra 59 perc maradt e kosár újravásárlására.

Számlázási címed biztonsági okokból nincs megjelenítve, mivel használható fiókvisszaszerzéshez. A Valve-nak a vonatkozó adózási és könyvelési szabályozások miatt tárolnia kell az egyedi tranzakciókhoz kapcsolódó címadatokat."


Mit tegyek?



2018. júl. 4. 13:49
 1/2 A kérdező kommentje:
A bankszámlámon van a pénz és PayPal on keresztül próbáltam. A hiba előtt tudtam még vásárolni néhány játékot a többit viszont nem engedi. 100 % hogy van pénz rajta meg is néztem.
2018. júl. 4. 13:51
 2/2 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot velük. Nekem pl az volt a gondom, hogy elköltöztünk és az egyik alkalmazottnak meg kellett változtatnia a tartózkodási helyemet ahhoz, hogy vásárolhassak, ugyanezt a hibát kaptam. Neked lehet hogy másy de ezt csak ők tudják orvosolni.
2018. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!