Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » QTorrent lassu feltöltés...

QTorrent lassu feltöltés gyorsitása?

Figyelt kérdés

egyátalán nem értek hozzá, kezdo vagyok ma kezdtem el filmeket leszedni, annyit tudok amit leszedek vissza is kell tolteni masok érdekében. statisztikákat megnéztem 25gb szedtem ma le egész nap megy a gép joformán es kemény 340mb toltottem fel. 28-30kb/s tolt fel a gepem és akkor még sokat is mondtam. Mi lehet az oka?

Telekomos vagyok, letoltésem: 900mb fel 120mb/s mi a probléma?



#film #letöltés #feltöltés #feltöltés gyorsitása #lassu feltoltés
2018. júl. 5. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:

uTorrent*

A feltoltes normalis ,hogy lassabb mint a letoltes ,nekem 70mbps-el szed le de csak 30korul tolt fel(speedtest szerint). A te esetedben nevetsegesen nagy a kulonbseg (vagy csak szuneteltetted/leallitottad a torrentet) ,de nem hiszem ,hogy nagy baj lenne belole. A telefonos szolgaltatok ilyen szempontbol nagy g€cik,nagyon korlatozzak a sebesseged. Haverom 15mbps-el tolt le torrenten megosztott mobilnettel (enis neztem,hogy ez mi,mert nekem Digi kabelnet is csak 6mbps-ig megy fel) viszont fel csak 200-300kbps-el.

2018. júl. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudsz feltölteni, ha valaki letölt tőled. Ha nincs ilyen, akkor nem tölthetsz fel csak úgy az űrbe.
2018. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor töltesz vissza adatot ha valaki rád kapcsolódik és egyáltalán van rajtad kívül más letöltő. Az amit csinálsz nulla tudással azért gond, mert egy aránytartó oldalon ha ész nélkül elkezdesz letölteni és nem tudsz visszatölteni semmit, akkor elég hamar megvonják a letöltési jogod majd ki is tiltanak. Előbb meg kell érteni a rendszer működését, mielőtt vakon nekiállsz tíz-száz gigákat forgalmazni.
2018. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

értem, akkor visszafogom a letöltést egy kicsit illetve van valami arany?

Mennyit kell mondjuk visszatolteni? Ha 25gigat szedtem eddig le, nem szeretnek tiltást kapni!

Most is töltenek le rólam és szokás szerint 10-20kb/s hallottam valamit h a tuzfalnal ki kell kapcsolni ezt valaki eltudna mondani mi ez?

2018. júl. 5. 10:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Illetve azt is figyelembe veszik hogy mondjuk már 4-5 órája töltök vissza de keves mb-ot? Ez számít valamit vagy csak a mb?
2018. júl. 5. 11:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Melyik oldalon vagy fenn? A szabályaikat elolvastad? Az sokat segít ám.
2018. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3 - 5 evig toltogettem le még anno BeLoadrol ugy,hogy sose toltottem semmit vissza. Vegul megszunt az oldal😅

Most is evek ota toltogetek le a Ztrackerrol visszatoltes nelkul megis azt irja ,hogy 3x annyit toltok fel mint le...:D

2018. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy nyitott torrent oldalon keresztül töltesz le, senki nem tartja számon mennyit töltöttél le és mennyit vissza. Csak a korrektségeden múlik, meddig tartod meg, hogy visszatölthess. Minél tovább, annál jobb másoknak és ha sokan így tesznek, akkor működhet jól az oldal. Tégy úgy, ahogy jónak látod, de közvetlenül neked sem előnyöd sem hátrányod nem származik belőle.
2018. júl. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!