Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol érdemes eladó DVD filmeket...

Hol érdemes eladó DVD filmeket hirdetni a Jófogáson és a Vaterán kívül?

Figyelt kérdés
A Jófogás az idő, a Vatera meg a pénz ráfordítást nem érni meg számomra (a FB hirdetés meg nekem átláthatatlan), olyan oldalakat keresek helyettük, amelyeknek magas a látogatottságuk, ingyenes a hirdetésfeladás, és nem kötnek bele állandóan a hirdetés szövegébe. Kimondottan DVD filmes oldal is érdekelne.

#DVD #apróhirdetés #nemjófogás
2018. júl. 10. 12:14
1 2 3 4 5
 1/41 P.O.C. ***** válasza:
Ez Magyarország.Senki nem ad ki pénzt ilyenekre. Már akkor se, mikor még nem volt totál kihalt formátum a DVD.
2018. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
10%
Lehet jobban jársz, ha megvárod a torrentezés betiltását. Még így is több esélyed lenne eladni normális áron, mint most.
2018. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
sok embernek még ingyen sem kell, pénzt nem fog adni érte senki, max ha eredeti és régi.
2018. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
0%
Így van. Ma már a DVD egy szar felbontású formátum. A lemez sok helyet foglal és sokan már ki is dobták a lejátszót mivel egy okostévé már pendrive-ról játszik mindent. Ennél már csak a kazetták értékesítése lenne reménytelenebb. Én ingyen odaadtam a 200 filmem másoknak, mivel mind FullHD-ben megvan a neten...
2018. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

#3:

Természetesen eredeti DVD-kről van szó, és ami azt illeti, régiek is, legutóbb az előző évtizedben vettem DVD-t...

2018. júl. 11. 00:23
 6/41 A kérdező kommentje:

Fehersrac:

Bármilyen meglepő is, de még mindig sokan vesznek DVD-ket, a ritkábbakat 4-6-8 eFt-ért is árulják pl: Vaterán.

Amin én nem lepődök meg, hogy itthon soha sem futott fel a blu-ray (a 4K meg pláne), és azon, hogy 4 hozzászólás érkezett, de egyik sem a kérdésemre válaszolt...

2018. júl. 11. 00:32
 7/41 anonim ***** válasza:
51%
#6 Akkor add el ott, ahol veszik. Komolyan, még mi vagyunk a hülyék?
2018. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
51%

#7:


Na ja. Szerintem amit én írtam lehet válasz a te kérdésedre. Nincs rá fórum és érdeklődő! Ez nem válasz???

Persze hogy nem válasz, mert nem tetszik...

Jófogás, Vatera, Facebook kilőve. A 3 leglátogatottabb oldal. Akkor még is mit vársz???Olyan specifikus oldalt mait 200-an néznek hetente????

2018. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anc ***** válasza:

Szia! Először is: miért ne érné meg a Vatera? 9 ft-ot kell csak fizetned a feltöltésért, ha a filmeket egy hirdetésben, és egy csomagban akarod eladni. 9 ft szerintem megéri azért, hogy sok ember látja (mert nagyon sok a látogatottásga) és könnyen el tudod adni.:) Egyébként meg itt megtalálsz mindent az eladásról: [link]


Másodszor: nem értek egyet az egyik kommentelővel. Miért ne vennék meg? Nézz körbe a Vaterán, hányan árulnak DVD-ket (friss hirdetések). Biztos van rá kereslet, különben nem töltenének fel ennyien róla dirdetést. :D Régóta Vaterázok, elég sűrűn látom mi történik ott. Rengeteg dolgot árulnak az oldalon, és meg is veszik őket, hihetetlen mennyi mindenre van ott kereslet. Pont a DVD-kre ne lenne? Tehát, szerintem megéri a Vaterára feltölteni. :)

2018. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

#9

Köszi hogy valóban segíteni akarsz, eddig ez az egyetlen válasz, amit nem kellett lepontoznom ;)

A Vaterával az a baj, hogy egy sima regisztrációval még csak használni sem lehet, nekem meg nincs kedvem bankszámláról utalgatni, máris költségeim keletkeztek (az átutalási díjat senki sem fogja jóvá írni, a másik opció meg nekem nem jó), és még egy terméket sem töltöttem fel. A DVD-ket ott hónapokig töltik fel újra és újra, na az már nem 9 forint, pláne hogy legtöbben csak a "darabja 150Ft" és hasonló hirdetéseket nézi (Vateráztam egy ideig, saját tapasztalat). Most volt egy ingyenes feltöltési akció, de az említett banki utalgatásos baromság miatt fizikailag sem volt megoldható, hogy igénybe vegyem a lehetőséget...Így már a regisztrációmat sem fejeztem be.

2018. júl. 12. 12:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!