Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok Instagramról...

Hogyan tudok Instagramról képeket lementeni telefonra?

Figyelt kérdés
Láttam már többször is, hogy egy ismerősöm egy olyan képet tett ki, amit más oldaláról mentett le. Ilyet hogyan? (Nem screenshot-ra gondolok) Tudom hogy a profilomnál vannak ilyen mentett cuccok, de ott az egész bejegyzést is lementi. (Illetve ugye nem is a telefonra... Én úgy szeretném, ha a galériába tudnék lementeni pár képet, már ha lehet ilyet)

2018. júl. 10. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Screenshot, utána meg a megfelelő méretűre vágod.
2018. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy normális megoldás: www.dinsta.com

Bemásolod az Instagramos kép URL címét, rányomsz a "Go"-ra, vársz egy kicsit és kiad egy nagy "Download" gombot és már töltheted is le. :D

2018. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, tökéletesen működik, régóta ki akartam már deríteni, hogy lehet ilyet :D


1.

Erre már én is nagyon sokszor gondoltam, csak elég sok képet le akarok menteni, ami sajnos elég időigényes, megvágni mindegyiket egyenként... :D De köszi neked is :)

2018. júl. 11. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:
A másodiknak meg én köszönöm (1.), mert nem ismertem ezt az oldalt :)
2018. júl. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!