Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudja ezt a Facebook?

Honnan tudja ezt a Facebook?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit személyesen, akivel eddig semmi közünk nem volt egymáshoz. Magánszemély és egy munkakereső oldalon írt nekem, így találkoztunk. Ma pedig a Facebook beajánlotta őt nekem, hogy jelöljem be ismerősnek.

0 közös ismerősünk van amúgy. És elég ijesztő szerintem a dolog, honnan a fenéből tudta a Facebook, hogy én ismerem ezt ez embert? Egyszer sem kerestem rá a profiljára, még a vezetéknevét sem tudtam idáig. Megfigyelnek tán minket?



2018. júl. 11. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:

"Magánszemély és egy munkakereső oldalon írt nekem"

Na most ha a munkakereső oldal használ Facebookot és mind a ketten be voltatok lépve, vagy mind a ketten GMailt használtok levelezéshez akkor elképzelhető hogy ezeken keresztül szinkronizálta az adatokat a Facebook.

2018. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Tudtommal nem használ facebookot az az oldal.

Annyi, hogy nyilván meg kell adni az email címemet. Én a gmail-est adtam meg, de a facebookon pedig nem azt használom.


Amire én gondolok, hogy amikor ott voltam nála a lakásán, akkor az ő wifijére kapcsolódtam rá (nekem nincs mobilnetem), és esetleg ezt vehette észre a Facebook is, hogy ugyanazon a hálózaton vagyunk.


A másik ötletem, hogy lehet hogy be volt kapcsolva a telefonomon a gps helymeghatározás, és ha az övén is, akkor ebből derült ki, hogy ugyanott tartózkodunk.


Hülyeség vagy lehet benne valami?

2018. júl. 11. 01:01
 3/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

A Facebook meg a Google SOKKAL többet tud rólad, mint amit akár konteóként is gondolnál :)


"Megfigyelnek tán minket?"


Akár így is lehet mondani...

2018. júl. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!