Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az egyik szobából a másikba...

Az egyik szobából a másikba be lehet vezetni az internetet kábellel?

Figyelt kérdés
A számítógép most kint van a nappaliban és át akarom vinni az én szobámba, viszont az internet kábelt is át kéne akkor vezetni. Ez lehetséges? Azért kérdezem mert apám szerint nem, mivel a kábel egy csőben van a falban és nem lehet kiszedni (mondjuk szerintem kamuzott).

2018. júl. 11. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehetséges, kérdés hogy megéri-e vagy hajlandó-e valaki megcsinálni. Például újravésni a falat, végigvezetni benne a kábelt, visszajavítani majd újrafesteni. Vagy átfúrni az elválasztó falakat hogy ne körbe vezesse a kábelt, vagy a padlástéren átvezetni a kábelt és valahol befúrni a másik helyiségbe. Mert ugye a routertől kell a netet elvezetni az új helyiségbe valahogy.
2018. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Derwer ***** válasza:
0%
Vegy esetleg WIFI...
2018. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Be lehet, persze, veszel egy elég hosszú (5-10 méteres, mérd le) Cat5e vagy Cat6 kábelt, a legegyszerűbb úgy, hogy elviszed a fal mellett ilyen kábelleszorítóval [link] rögzítve (persze leszorítót ne online rendelj, mert lehet kapni bármelyik közönséges barkácsáruházban), és ahol kell, ott átfúrod a falat (lehetőleg minél kevesebbszer kelljen).
2018. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönök minden választ :)
2018. júl. 12. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!