Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Véletlen letöröltem valami...

Véletlen letöröltem valami programot, nincs internet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valami Atheros Communications volt a neve, a vezérlőpultnál töröltem ki, és piros X lett az internetnél. Valami driver vagy szoftver volt az internethez, kiírta törlés után, hogy kiveheti a lemezt.


Nem tudom mi a teendő, segítenétek?



2018. júl. 17. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Keresd meg az alaplap cd-jet es tedd fel ujra a halokartya driveret. Vagy toltsd le a netrol.
2018. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1: nincs nete 😄
2018. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A gépem lassan 15-20 éves, az alaplapjának a cd-je fogalmam sincs hol lehet.. netről se tudom letölteni, mivel abszolút nincsen internet..
2018. júl. 17. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Amiről írsz, szedd le oda, majd rárakod gépre usb-n keresztül:)
2018. júl. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

15-20 éves? Akkor mi van rajta Windows XP?

AIDA32-vel nézd meg, hogy mi az alaplapod és a hálókártyád típusa, aztán google-ben keress rá a nevére, csak írd utána, hogy "driver download windows xp", aztán töltsd le a driverét és telepítsd fel. Arra figyelj, hogy vannak mindenféle átverős driver letöltő oldalak, szóval ha lehetőség van rá, akkor lehetőleg az alaplap/hálókártya gyártó oldaláról töltsd le.

2018. júl. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az alaplapom 15-20 éves, azthittem ez le fog esni.


Nem windows XP van rajta, számtalanszor újra lett már telepíttetve, új op rendszerrel.


AIDA 32 stb. társai egyet sem tudok letölteni, sem igazából semmi más drivert, mivel NINCSEN INTERNETEM.


Az amiről írsz 'szedd le oda' kérdést meg nem értem, mivel telefonról írok, mert wifi még éppen van.


Tehát még mindig nincs megoldás.

2018. júl. 18. 12:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Szóval akkor Windows 7 van rajta? Ha nem vagy benne biztos, hogy mi van rajta, akkor Start menü -> Futtatás -> cmd -> és oda gépeld be, hogy "ver" (macskakörmök nélkül) és nyomj egy ENTER-t a billentyűzeten.


Viszont mindenképpen jó lenne tudni az alaplap típusát. Elvileg rá van írva magára az alaplapra is jó nagy öles betűkkel. Ha megtalálod és leírod nekem, akkor talán még le tudom vadászni a hálókártya driverét valahonnan. Még az is lehet, hogy a hálókari külön kártyaként van a gépben és nem az alaplapra van integrálva. Tudod mit az a legegyszerűbb, ha az alaplapról és (ha külön kártya), akkor a hálókártyáról is csinálsz vakuval egy jó minőségű képet, aztán feltöltöd mondjuk ide:

[link]

...és a linkjét beszúrod ide a kérdésed alá a hozzászólások közé.


Ha esetleg sikerül drivert vadásznom hozzá, akkor elküldöm a linkjét, te pedig le fogod majd tudni tölteni telón és utána már csak össze kell kötni a telót és a géped egy usb-s kábellel, hogy átmásold a drivert a telefonodról a gépedre

(elvileg a telefont is tudnád modemként használni, de valsz. ahhoz is driver kell, szóval ez a legegyszerűbb módszer).

2018. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, telefonra programok exe-jét letudod tölteni, majd usb kábelen átrakod gépre, és ennyi, nem muszáj géphez netnek lenni, hogy ezt megtudd csinálni, elég egy telefon, amin van net, és kell egy usb kábel.
2018. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!