Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a probléma? Bekapcsol...

Mi lehet a probléma? Bekapcsolom a laptopom és a wifi-nél azt jelzi, hogy a wifi hálózat nem érhető el. Újraindítás után viszont már jó.

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen os rendszerről van szó? Gondolom Windows 10. A Wi-Fi routert újra raktad (reset). Ha így is fenn áll a probléma akkor indítsd újra a gépet de eközben tartsd nyomva az F2 gombot, hogy belépj a BIOS-ba (Ez laptoponként változó.(Utána kell járni, hogy melyik gomb az.) A BIOS-ba lépés után keresd meg a Wi-Fi beállításait (Itt nem tudsz egeret használni. Maradnak a nyíl gombok). Ha meg van akkor állítsd át Enable-ről Disable-re. Utána lépj be a Windows-ba. Tegyél egy próbát a Wi-Fi-vel. Több mint valószinű, hogy még ugyan nem fog menni a Wi-Fi. Ezt követően ismét újraindítás és belépés a BIOS-ba és allítsd vissza a Wi-Fi-t Disable-ről Enable-ra és vissza a Windows-ba. Nekem is volt ilyen problémám és ezzel a módszerrel nekem sikerült megoldani a problémát. Ha neked így sem megy akkor szerviz vagy olyan aki inkább ért hozza.
2018. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most viszont jó. Ha hálózatról megy akkor csinálja.

Windows 8.1-em van, és Acerem.

De megcsinálom, amit itt javasoltál.

2018. júl. 22. 10:48
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Így már jó.


Egyébként ez mitől lett így?

2018. júl. 23. 17:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincsmit. Ezt én sem értem, hogy miért csinálta ezt de legalább bevált. Ezzel a módszerrel reset-eled a Wi-Fi Driver-ét. Gondolom.
2018. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!