Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A radipshare.com -ról a...

A radipshare.com -ról a letöltés fizetős?

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
nem,ha a free-re mész!
2008. nov. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2008. nov. 1. 23:01
 3/5 anonim ***** válasza:
A free-n egyszerre csak 1-et tölthetsz le, az ingyenes és elő is fizethetsz, akkor 1 hónapra 2 ezer ft, egyszerre többet is letölthetsz párhuzamosan. Én kipróbáltam és jó.
2008. nov. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én fél évre fizettem elő, 7500 Ft volt. (most kicsit több, mert más az árfolyam)


Ami az adsl sávszélességén elfér, annyival jön le az adat. Gyakorlatilag minden ugyanakkor van fenn, mint torrenten (pl. a The Sarah Connor Chronicles tegnap ment le amerikában és nekem már itt figyel a gépemen), ráadásul a torrentel szemben ez a magyar törvények szerint teljesen legális. (míg a torrent a feltöltés miatt illegális)

Napi letölési limit 10 giga, de ez automatikusan 70 gigáig nő, csak akkor egy megosztással kapcsolatos szolgáltatás limitje csökken. Ha nem akarsz megosztani, akkor ez teljesen lényegtelen. (ha igen, akkor sem valószínű, hogy számít, de ezt majd elolvasod az oldalon, ha érdekel)


Szerintem nagyon jó a dolog, amióta rátaláltam nem is használok semmilyen p2p-t mert tök felesleges.

2008. nov. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 dolgot elfelejtettem.


free letöltés esetén a letöltési sebességet ugyan nem korlátozzák, de minden letöltött 1 mega után 1 percet várnod kell a következő letöltéssel. (lehet ugyan trükközni, tele a net mindeféle "hasznos" ötletekkel, de szerintem egyik sem kevésbé macerás)

Előfizetés esetén ilyen nincs, ráadásul ha elő vagy fizetve, akkor eleht automatizálni a letöltéseket, azaz nemhogy kattingatni várakozni nem kell, de még megnyitni az oldalt sem.

2008. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!