Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melóhelyen vissza tudják...

Melóhelyen vissza tudják nézni, hogy milyen oldalakat néztem meg, vagy mit töltöttem le?

Figyelt kérdés
Egyszerű otthoni vezetékes net van bekötve, én pedig wifivel csatlakozok rá.

2018. júl. 20. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön a munkahelyhez az otthoni internetezés? Ha a munkahelyed hálózatára csatlakozol (a munkavégzés helyén, ami nem az otthonod), annak forgalmát naplózhatják, ellenőrizhetik, láthatják, számon kérhetik. Ha otthonról dolgozol a netre kapcsolódva, azt nem látja más, a munkáltató sem.
2018. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van szerver, tűzfal, akármi a szolgáltatói végpont és a belső hálózat között, akkor az logol mindent, vissza tudják nézni, de az a tapasztalatom, hogy van rengeteg ennél fontosabb dolga is mind a rendszer karbantartónak, mind a vezetőségnek.
2018. júl. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!