Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet elutasítani online...

Endre555 kérdése:

Lehet elutasítani online rendelt terméket kiszállításkor bizonyos idő után? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval, az lenne a kérdésem, hogy meg van-e határozva törvényben, hogy ha online rendelés esetén egy bizonyos (rendeléstől számított) idő letelte után jön meg a termék, akkor amikor odanyomná a kezünkbe a futár, el lehet-e utasítani a csomagot, lehet-e azt mondani a futárnak, hogy letelt ennyi meg ennyi idő, ez túl van a határidőn, vigye vissza a boltnak, és mindezt anélkül hogy nekünk valamit fizetni kéne a visszaszállításért, vagy valamiért? És ha van ilyen törvény, ez az idő mennyi? És ezzel nem a 14 napos elállási jogra gondoltam.

2018. júl. 22. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármikor, bármilyen termékre mondhatod hogy nem veszed át. Max a futár meg a webshop hülyén fog rád nézni, de a webshopnak megírod ímélben hogy sokat kellett rá várni. Kérdés, kinek mi a sok mert ez nincs leírva.
2018. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Másfél hónapja várok két számítógéphűtő ventilátorra, amit a 220volttól rendeltem, miután megrendeltem, utána küldték emailbe, hogy bocsi, nincs raktáron, és 5 hete küldték az utolsó emailt, azzal, hogy "megkezdték a beszerzést". Azóta már vettem máshonnan, mert elég sürgös volt, de ezek így elég fölöslegesek, úgyhogy én nem akarok kidobni 6 ezret arra, ami nem kell
2018. júl. 22. 16:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha egyáltalán megjönneo, persze.
2018. júl. 22. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:
6 hét után teljesen jogos ha nem kéred!
2018. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Utánanéztem, rendesebben mostmár, és tényleg így van.
2018. júl. 22. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!