Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Steam accountomat ellopták...

Steam accountomat ellopták mit tegyek?

Figyelt kérdés

egy oldalra kellett bejelentkezni, de miután beléptem kaptam 3 emailt, hogy megváltozott minden, és most pánikban vagyok volt 2 lépcsőz azonosító de azt az oldalon is meg kellett adni szóval azzal simán belépett. Kérlek segítsetek! Nem tudom visszaszerezni! már más az email meg a telefonszám meg minden



Kérlek :(



2018. júl. 22. 20:13
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ez most történt nemrég már mindent próbálta KÉRLEK segítsetek értékes volt az az acc tudom máskor óvatosabb leszek csak félrenyomtam a linket
2018. júl. 22. 20:14
 2/22 anonim ***** válasza:

máskor óvatosabb leszel, úgy hogy ezt már vissza nem szerzed...

a hülyeségeknek is vannak következményei, ennek ez volt.

2018. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2018. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Vagy így most már nincs is semmi esélyem? Kérlek valaki nagyon kétségbeestem
2018. júl. 22. 20:17
 5/22 A kérdező kommentje:
De már átírták az emailemet meg a telefonszámomat meg mindent
2018. júl. 22. 20:20
 6/22 anonim ***** válasza:
hacask nem tudsz időben utazni, bukta
2018. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
nincs emailcímük vagy valami? bármi
2018. júl. 22. 20:24
 8/22 anonim ***** válasza:

Az e-mail címed sem volt kellően védve? Telefonos azonosítás, másodlagos fiók, titkos kérdés, bármi? Ha ahhoz nem férsz hozzá, búcsút inthetsz. És az összes dologból tanulsz: nem dőlsz be ingyen cuccoknak, nincs óriási kedvezmény amivel téged megkeresnek, senki nem kínál neked részesedést a szerencsejáték nyereményekből ha a linkre kattintasz, és így tovább.

Az e-mail címed minden hozzáférés alapja, ahány és annyiféle biztonsági funkciót raksz rá, amennyit csak meg bírsz jegyezni, mert ha az elúszik, minden megy vele.


Tehát ha az e-mail fiókot nem tudod helyreállítani, esélyed sincs a helyreállításra. A support ugyanis arra küldi ki a jelszóváltást, hogy visszavedd az irányítást.

2018. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
az emailemhez hozzáférek
2018. júl. 22. 20:25
 10/22 A kérdező kommentje:
már meg is változtattam a jelszót az emailen de a steam fiókomnak már nem az az emailje nincs ötletem hogy jutottak be az emailembe akkor nem kellett vola jelszót váltaniuk ott is?
2018. júl. 22. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!