Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akadnak a youtube videók mit...

Akadnak a youtube videók mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy zöldfülö a témában, de ez már idegesit. Akár SD akár HD, néhány mp-nként meg meg áll, de nem a betöltés miatt. Gépem core2duo 6750, 4gb corsair ram 1333mhz, nvidia 9800gt vga, nagyon nem illene neki. A fullhd videokat is extra simán viszi, valamiért ez a flashes-youtubeos marhulás nem megy neki mit lehet csináni? Firefox 3.
2010. jún. 19. 00:45
 1/3 A kérdező kommentje:
A net VDSL 25mbites, de mint mondtam nem a betöltéstől van, akkor is akad ha megvárom. Fölösleges szolgáltatásokat kikapcsoltam. Nem csak a youtube lassu más videomegosztók is!
2010. jún. 19. 00:47
 2/3 anonim ***** válasza:
próbáltad más böngészővel?? (opera,google chroom) Az is lehet h tele van felesleges cuccokkal a böngésződ
2010. jún. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A FF egy fos. Legalábbis mára az lett belőle. Nekem nem tűnik hatékony böngészőnek az, amelyik fél óra után 350Mb-ot foglal a memóriából.
2010. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!