Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A chrome-ban megnyitott...

A chrome-ban megnyitott minden weboldal rózsaszínes árnyalatú?

Figyelt kérdés
Valaki segítene, hogyan tűntethetném ezt el? Ma reggeltől valamiért minden, amit a chrome-ban megnyitok (youtube, facebook, gyakorikérdések stb.) az oldal egyes részei halvány rózsaszínűek. Nagyojn irritáló. Ami a gépen van program, azr endben van, ill. más böngészővel (pl. explorer) is minden szín a helyén. Mitől lehet ez?
2018. júl. 25. 08:57
1 2
 1/14 CspCsj ***** válasza:

Bár nem új írás, de ha Nvidia kártyád van, akkor talán ugyanaz a probléma:

[link]


(Ha nem érted, akkor röviden: Chrome-ban Ctrl+T, vagy Nvidia vezérlőpultban a 3D-Sztereoszkopikus mód kikapcsolása, vagy ugyanennek a leállítása a Szolgáltatásoknál)

2018. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, csak nem tudom, hogy kéne megnyitni azt az ablakot, ahol ezt ki tudom kapcsolni. A ctrl+T lenyomásával új lapot nyit meg a chrome, semmi más nem történik. Win10-em van, ha ez számít.
2018. júl. 25. 11:30
 3/14 CspCsj ***** válasza:

Nvidia vezérlőpult:

üres Asztalon jobbegérgomb > Nvidia vezérlőpult (csak ha Nvidia videokártyád van) > keresd a 3D sztereoszkopikus beállítást

[link]


Szolgáltatások:

Start menü > alul keresőmezőbe Szolgáltatások > indítása után a listában megkeresni a sztereoszkopikus 3D elemet > duplaklikk > Leállítás gomb

[link]


Ha nem javítana, akkor kapcsold vissza.

Nvidia driver frissítés, vagy Windows 10 rendszer-frissítés is okozhatta.

2018. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de gyanítom nem Nvidia videokárytám van, mert egyik módon sincs ilyen opció.

[link]

2018. júl. 25. 14:11
 5/14 CspCsj ***** válasza:

Nem használsz szemkímélő programot?

Pl. Iris - [link]

El kell távolítani. (esetleg újratelepíteni)


Végső esetben Chrome beállítások visszaállítása, de a bővítmények törlődni fignak:

[link]

2018. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Semmilyen programot nem használok, bővítményeim sem voltak. Visszaállítottam a chrome-ot, de ugyanaz még mindig.
2018. júl. 25. 17:16
 7/14 A kérdező kommentje:
Letöröltem az egész chrome-ot és újra felraktam, még mindig ilyen. Közben rájöttem, hogy amie redetileg fehér volt, az sem feéhr, hanem halványsárga, de fel sem tűnt, ameddig nem raktam mellé egy fehér ablakot.
2018. júl. 25. 18:06
 8/14 CspCsj ***** válasza:
Csak kíváncsiságból egy ilyen rózsaszínes vagy halványsárgás részletet tölts fel légyszives mondjuk a gyakorikerdesek.hu vagy a google.hu weboldalról.
2018. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Közben megjavult magától. :D

Szóval GYKról vagy iylemsiről már nem tudok csinálni, de tegnap egy beszégletést a facebookon lementettem, abból itt egy kis részlet:

[link]

Bal oldalon a sárgás kép, jobb oldalon egy mai.

2018. júl. 27. 16:20
 10/14 A kérdező kommentje:
A GY fehér része is iylen halványsárgán pompázott, és ami kék, az emg halványrózsaszíűáen. :D
2018. júl. 27. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!