Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok bejelentkezni...

Nem tudok bejelentkezni Instagramra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Letöltöttem az IGdm-t a számítógépemre, nem engedett bejelentkezni, nem is értettem az okát, beletörődtem, hogy nem megy. Be akartam jelentkezni az instámra de kiírta, hogy "Szokatlan bejelentkezési kísérletet észleltünk.

Fiókod biztonságának megőrzése érdekében egy biztonsági kódot küldünk neked, mellyel megerősítheted a személyazonosságodat."

Evvel csak az a gond, hogy nem tudok bejelentkezni az E-mail címembe, mert elég régen csináltam és azóta másikat használok. Egyrészt: fel sem ismeri a google a címem, elvileg nem létezik, másrészt ha regisztrálni próbáltam volna azt írta foglalt a név. Ebben az esetben mit lehet kezdeni? Hogyan tudok belépni az Instagramomba?

Mobilom javításon van, egyelőre ott még nem próbáltam.



2018. júl. 26. 18:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!