Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » [Youtube] Hogyan lehet hozzász...

[Youtube] Hogyan lehet hozzászólni az új kezelőfelületen, asztali számítógépen?

Figyelt kérdés
Sajnos nem lehet visszaállítani a régire, és hiába nézek meg magyarázós videókat, amikor nálam hiányzik a videó leírása és a meglévő hozzászólások közt az a rész, amibe én is beírhatok és elküldhetek hozzászólást.

2018. júl. 28. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár én sötét témát használok, nálam nincs ilyen probléma:

[link]

2018. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vissza lehet állni a régire. Én is kipróbáltam, teljesen átvariálták, nincs időm és türelmem, ezért egyenlőre visszaálltam, mert fenének van kedve a megismerésével foglakozni. Az biztos, hogy már ez az alapértelmezett, gyűjtik a tapasztalatokat, de még a régi is működik (tehát azon még hozzá tudsz szólni), viszont előbb vagy utóbb automatikusan megszűntetik azt

[link]

2018. júl. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2

Köszi a segítséget. Nem értem, miért erőltetik ezt az új kezelőfelületet, ha a troll hozzászólókat nem tudják így se kiszűrni, csak szívatni az egyszerű felhasználókat.

2018. júl. 29. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!