Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MIért nem akarja lejátszani a...

MrQ kérdése:

MIért nem akarja lejátszani a filmet az illimitux?

Figyelt kérdés
A megavideóról akarok filmet nézni, de úgy h ne legyen időkorlát, szóval, ne írja ki azt h 72 percet néztem ma és várjak még 52 percet! A jóbarátok c. sorozatnál mükszik, de amikor az elit alakulatot akarom nézni akkor nem tölti be a videót, szóval ahol a videónak kéne lennie ott egy fehér hely van! Mit tegyek?
2010. jún. 19. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez tök jó csak nincs benne a válasz a kérdésemre!
2010. jún. 20. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Video hején fehér folt? Adobe flash playert cseréld el.
2010. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A fehér folt alatt azt értem hogy ahol a videót kéne lejátszania ott semmi sincs csak üres hely. A legújabb adobe van letöltve erre én is gondoltam de azért kösz )=
2010. jún. 21. 16:07
 5/7 anonim válasza:
Nálam is ez van...ez sajnos ugyanolyan időkorlát,mint a megavideonál.magyarul nem ér semmit az Illimutx...ráadásul nekem iszonyatosan szaggat is.Írj,ha sikerült megoldani!:)
2010. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van rosszabb torrentes hír is, sajnos: [link]
2010. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos az illimitux még most sem mükszik,de van egy macerásabb de olyan megoldás ami működik! Ha egy ideig betöltött egy videó akkor a mozillát átrakom kapccsolat nélküli módba (file/kapcsolat nélküli munka)és úgy nézem, 72 perc után így is kiírja hogy letelt az idő, de ha frissítesz egyet és újra elindítod a videót akkor elvileg továb tudod nézni! Nem muszáj hogy teljesen betöltsön a videó, ha csak például a feléig tölti be akkor a felénél meg fog állni a videó, de egy frissités után ujraindíthatod a felétől!
2010. júl. 23. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!