Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Beállítottam a port forward-ot...

Beállítottam a port forward-ot, minden webes ellenőrzés nyitottnak látja a port-ot, de az uTorrent szerint mégis zárva van!?

Figyelt kérdés
WTF??? (UPC,Technicolor TC7200-U)

#UPC #Torrent #Technicolor TC7200-U
2018. júl. 31. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Az utorrent buta. Amúgy a tcp és udp forgalmat is át kell irányítani és az utorrentben ki kell kapcsolni az autómata port keresést.

De ha ezt megcsináltad, akkor hátra lehet dőlni. Nálam is folyton zártnak érzi, mégis megy a feltöltés.

2018. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nálam is megy minden akár port forward/static ip nélkül is, de úgy nem tudok csatlakozni a hozzám hasonlóan "not connectable" user-ekhez.


A véletlenszerű port természetesen nincs bekapcsolva, és a kliensben megadott port-ot forward-oltam, viszont a tcp és udp forgalom átirányítását nem biztos, hogy tudom hogy kell, lehet hogy ez a gond?

2018. júl. 31. 14:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Most nézem a (Win 7) tűzfalon, ott ki van pipálva az uTorrent (TCP-in) és az uTorrent (UDP-in)
2018. júl. 31. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!