Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csinálja hogy ne tiltsa...

Mit csinálja hogy ne tiltsa le a youtube a copyright-ot?

Figyelt kérdés
egy sorozat részt szeretnék feltenni a youtub-ra de letiltja. ha kicsit bekékitem a képernyőt az megoldja a problémát?

2018. aug. 1. 14:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Te fizetsz?


Mert én biztos nem, angolul tudom csak nézni a Netflixen a magyar szinkronos filmeket.

2018. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Meg a Netflixen stb is letörlik párhonnap múlva, azért nem fizetek.
2018. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ilyen fizetős sz...kon lese lehet tölteni, net nélkül meg mit csináljak ver...ki a Windows háttérre.


Nem tudom mit kell nektek őrülni hogy vége lesz majd a letöltésnek.

2018. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Már csak azért megéri bevezetni ilyesmit, hogy jót röhögjünk a hozzád hasonló tolvajokon. Látszik, hogy közöd sincs a netflixhez és a hasonló szolgáltatásokhoz, annyi baromságot hordtál össze hirtelen.
2018. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na milyen baromságot?
2018. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
1000 Ft-ért ugyan milyen filmet kapsz itthon? 3-4 ezret meg ma már tényleg nem sokan adnak ki egy filmért, max. a gyűjtögetők, külföldön meg főleg nem, ahol ennyi egy havi Netflix előfizetés. A fizikai formátum nyugaton is haldoklik, a streamelésben van a jövő, csak nálunk egyelőre gyerekcipőben jár a torrentezés és a szegényes filmkínálat miatt.
2018. aug. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Remélem sose lesz vége, az ingyen online filmes oldalaknak és torrent oldalaknak.


Vagy remélem ki találnak valami jót, és titkosítva lesznek a fájlok.

2018. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!