Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak, hogy instagramm...

Mit csináljak, hogy instagrammon sok követőm legyen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kíváncsi a trollokra mert nem érdekelnek. Normális válaszokat várok!

Na szóval,minden álmom,hogy egyszer sokan kövessék azt amit csinálok,mert abból azt érezném,hogy valami van amibe talán jó vagyok.

Szeretnék érdekes képeket/tartalmakat megosztani,és nagyon szeretném,ha tetszene az embereknek. Az egész életem egy csőd és ezzel talán tudnék jutni valahova. És ahhoz hogy ez sikerüljön szükség van arra hogy kövessenek.



2018. aug. 2. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindössze értelmes tartalmat kéne gyártani.
2018. aug. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Dehát nem vagy jó ebben sem.
2018. aug. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez pont fordítva működik. Ha valamiben jó vagy, érdekes vagy, követnek. A híres ember se úgy kezdi, hogy híres, aztán csinál valamit. Hanem fordítva. Épp amiatt lesz híres. Kivéve, ha a szüleid híresek. Akkor elég megszületni, hogy híres légy, és sokan kövessenek.
2018. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!