Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha letöltök miért nem tudok...

Ha letöltök miért nem tudok közben böngészni az interneten?

Figyelt kérdés

Telekom Otthoni Internet 50 előfizetésem van, DSL.

Egyetlen egy problémám van vele, hogy ha letöltök torrentről vagy bárhonnan máshonnan teljes sebességel, semilyen weboldalt nem hajlandó betölteni, csak tölt tölt és tölt ... de mihelyst leállítom a letöltést, a probléma megszűnik.

Próbálkoztam a sebességkorlátozással, úgy jól működik.

Értem, hogy az egész sávszelt elveszi a letöltés...


Az előző netemnél nem volt ilyen, ahol előzőleg éltem, igaz ott kábelnet volt, nem pedig DSL.

De ott is ugyanúgy maximum sebességel töltöttem le, amit a csomagban kaptam, még is betöltődtek a weboldalak.


Van erre valami megoldás, hogy meglehessen oldani mindenféle sebességkorlátozás nélkül, vagy ez a DSL technológia sajátossága?



2018. aug. 3. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a DSL technológia sajátossága.
2018. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Beállítod a torrentprogramban 40-re a letöltést és akkor menni fog. Vagy a routeredben a QoS-t, de az csak akkor számít, ha egyik gép tölt és a másikon neteznél.
2018. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A QoS-t beállítottam a routerben, ASUS router. A hagyományos QoS részben a letöltés beállítottam 45-re, így működik. Az én gépemen, a másik gépen és a telefonokon is lehet böngészni letöltés mellett kényelmes. Így ez rendben.

Igazából én arra voltam kiváncsi, hogy nálam van e a hiba, hogy ilyen "trükkökhöz" kell folyamadni, de most már tudom, hogy a hiba nem az én készülékemben van.

2018. aug. 3. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!