Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet jelenteni, hogy...

Hol lehet jelenteni, hogy szüntessenek meg egy oldalt az interneten ami vírus hordozó?

Figyelt kérdés
Ritkán de belefutok ilyenekbe. Tegnap szerettem volna valaminek utána olvasni és jelzett az irtóm, hogy blokkolta ezt és ezt az oldalt, mert trójait zúdítana rám.

2018. aug. 4. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
bejelentes@internet.com
2018. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. aug. 4. 17:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Legjobb ha rendőrséghez fordulsz ilyen esetben, mindenki így csinálja.
2018. aug. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

# 3: Most nem értem miért gúnyolódsz.

Te örülnél ha tönkre-vágnák,lecsapnák a gépedet?

2018. aug. 4. 17:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, akkor bejelentes@internet.com-ra tudsz írni, ha ilyen problémába ütköztél.
2018. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az elsőnek még egyszer köszi , elindultam ezen az úton és kidobta a biztonságosinternet.hu oldalt. Már el is küldtem a bejelenteni valómat.
2018. aug. 4. 17:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, mit tudnak majd csinálni? Egy nap múlva már másik VPS-en van, más címen, ugyanazzal a tartalommal. Esélyed nincs.
2018. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az etióp esêlyegyenlőségi ombudsmannál. :)
2018. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
# 7: Na ide figyelj te kis kötözködő, majom. Le**rom én magasból, hogy mit csinálnak, megtettem amit lehet, vegye a lapot az ilyen r.ohadék, hogy valaki felfigyelt rá. Aki legközelebb belebotlik az meg csináljon amit akar. Ha én leszek az, akkor is befogom jelenteni, nagy ügy.
2018. aug. 5. 00:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja akkor ez ilyen öntőmjénező kérdés arról hogy te mekkora király vagy, és mindenki boruljon térdre előtted azért, mert ilyen nagy szolgálatot tettél az emberiségnek? Rajtam ne múljon, te vagy a legjobb, imádjuk a lábad nyomát is. Remélem most örülsz. Na tschá!
2018. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!