Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az lenne a kerdesem hogyan...

Az lenne a kerdesem hogyan tudnam elerni hogy tobben nezzenek? TOBBI LENT

Figyelt kérdés
tehat youtubra toltok fel peppa malac reszeket az egyik reszen mar van 100 ezer megtekintes, valamelyiken csak 250. hogyan erhetem el hogy tobb nezo legyen?

2018. aug. 5. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
tölts fel még többet :D
2018. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem van egy videóm 3millio megtekintéssel, többi ilyen 200-10000 megtekintés
2018. aug. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem van itthon Thomas a gőzmozdony részek. Érdemes lenne feltöltenem vagy tiltani fogják?
2018. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tiltani fogják, ahogy a kérdező csatornáját is, mert illegálisan tölti fel más műveit. Feleslegesen ilyenekkel próbálkozni, nem fog sokáig fent maradni.

Nehogy már attól legyen több és jobb az életed, hogy Youtube-on sokan nézik az amúgy nem is általad készített tartalmat. Valami nagyon hiányozhat az életedből ha ilyenekkel kell a figyelmet és elismerést pótolnod.

2018. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor fogják letiltani a játékos csatornásokat is a Youtuben? pl: World of longplays, NintendoComplete, nenriki86, stb?
2018. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert a játék az nem film. A játékélmény abból áll hogy te végzed el a feladatokat, azt nem tudják egy videóban elvenni a gyártótól, legfeljebb szétspoilerezik a cselekményt. Egy film megosztása viszont megkárosít, mivel ott az élmény az hogy nézed, és a továbbosztott videót is csak nézni kell.
2018. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!