Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy licitálós oldalon...

Ha egy licitálós oldalon felhasználó név alapján fel lehet törni valakinek a jelszavát? De az adatlapját nem lehet megnézni az illetőnek és levelezni sem lehet az oldalon.

Figyelt kérdés
nagyon fontos lenne légyszíves segítsetek.
2010. jún. 20. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A feltörés csak idő kérdése! Főleg ha saját kedvesének, kutyájának, gyerekének, stb. nevét választja jelszónak. Általában ilyen esetben "kedves" ismerőse, családtagja, esetleg kollégája a hunyó. Nem kell engedni, hogy a böngésző megjegyezze a jelszót, felhasználó nevet.


Ha meg van a jelszó és a felhasználónév akkor bármit meg lehet csinálni a felhasználó nevében. A belépés nincs géphez kötve, így akármely számítógépről belép az aki a jelszó és felhasználónév birtokában van. ( magyar aukciós oldalakról van szó részemről. ) Viszont nem értem a kérdésben a személyes oldalhoz való hozzáférést. Ha beléptem korrekten felhasználónévvel és jelszóval, miért nem tudok levelezni a portálon keresztül, illetve miért nem tudom olvasni a "saját" adatlapomat?

2010. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kalapáccsal fel lehet törni.

Bezúzod a képernyőd és kész.

2010. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a saját adatlapomat meglehet nézni de a másét nem levelezni meg nem lehet

erről az oldalról lenne szó liszitasz

2010. jún. 20. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!