Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet a facebookon egyszerre...

Lehet a facebookon egyszerre több minden megosztott/kipostolt dolgot törölni az idővonalamról?

Figyelt kérdés

Most nézem, hogy réggebben (2-3-4-5) éve hihetetlenül nagy baromságokat írkáltam ki/postoltam ki meg osztottam meg stb. Na most ha én ezeket egyesével törölném ki/relyteném el, akkor egy 2-3 napom biztosan elmenne rá. Nem lehet ezt valahogyan gyorssbban megoldani?

Nekem már az is jó lenne, ha egyszerre mindent el lehetne relyteni és aki véletlen a profilomra téved (legyen az ismerős vagy nem ismerős) ne lásson semmit, csak a megosztott képeket, meg a névjegyeket, stb.

De azt ne lássa már senki, hogy pl 2012.05.23-án milyen baromságot írtam ki.



2018. aug. 7. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:

egyszerre nem lehet.


olyat lehet hogy senki nem lát a faladon semmit csak te, de ilyenkor a jövőbeni bejegyzéseid sem látszanak.


JA és a rejtély az pontos J könyörgöm!!

2018. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!