Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy olyan problémába futottam...

Egy olyan problémába futottam bele, hogy valaki rávett, hogy használjam - akaratlanul az “ok Google” szolgáltatást. Lehet ebből infót szerezni a levelezésemmel kapcsolatban vagy a kereséseimmel kapcsolatban vagy csak egy pojén?

Figyelt kérdés
Amik egyébként a gmail fiókomban lehetségesek azok le vannak tiltva - keresési előzmények pl.
2018. aug. 8. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Erőszakkal vettek rá?
2018. aug. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, pojénból, csak nem tudtam h mire jó!
2018. aug. 8. 08:16
 3/5 anonim válasza:

Egyrész ki tudod kapcsolni ezt a szolgáltatást bármikor.


Másrészt ez egy hangalapú szolgáltatás amíg nem használod a hangalapú keresést vagy művelet végrehajtásást addig a Google-nak nincs mit elmentenie adatként rólad. Addig nincs semmilyen előzmény.


Egyszóval ne aggódj, ha nem használod nincs gáz. Viszont ha nagyon zavar nézz utána neten hogy kell kikapcsolni.

2018. aug. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN A SEGÍTSÉGET!!! :-) EZ MOST MEGNYUGTATOTT!!! :-) :-) :-)
2018. aug. 8. 09:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Gmail, Youtube, OK Google mind a Google(cég) saját fejlesztése, ahogy az Android is. Nem kell nekik ez az app, hogy megtudjanak szinte mindent rólad, mert így is az ő szolgáltatásaikat használod.

Arról nem is beszélve, hogy magyarok vagyunk, ki az a beteg állat aki optimalizálna egy lehallgatásos appot a pontosabb reklámokhoz a mi esetünkben? Elszigetelt nyelv, gyenge vásárlóerő és kis lakosság.

Ha illegális dolgokat csinálsz akkor netez okosan, egyébként meg élvezd az előnyeit.

2018. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!