Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nyelv átállítása hogyan?

Nyelv átállítása hogyan?

Figyelt kérdés
Egy rövidebb ideig svédországban éltem, amióta hazajöttem viszont semmilyen módon nem tudom visszaállítani a nyelvet magyarra. Az oldalak legnagyobb részével nincs gond, pl a google keresés magyar (nem csak a keresesi nyelv hanem az oldal nyepve is), de pl a Google login svédül van. A wikipedia, a facebook is, de még a felugró scam oldalak egy része is. Érdekes, hogy a chrome incognito módban is svédül jön be a google. Amit megpróbáltam: android nyelvének oda-visszaállítása, svéd nyelv törlése. Google irányítópultban ugyan ez. Azóta telefont is cseréltem, de úgy hogy semmilyen listában nem szerepel a svéd nyelv is svédül jönnek be a dolgok. Az egyetlen közös pont ugyan az a google account. Chrome beállításokban is minden magyarra van állítva. Sütiket töröltem. Mit tudok még tenni?

2018. aug. 10. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. aug. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezek közül mind magyarra van állítva, mindegyiket megpróbáltam angolra majd onnan magyarra állítani. Semmi eredmény. Gépen is svédül van a google jelszóbekérő oldala.
2018. aug. 11. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!