Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Erre mi a megoldás? (iTunes/Ap...

Erre mi a megoldás? (iTunes/Apple fizetés)

Figyelt kérdés
Új bankkártyám lett, Maestro. Ezzel az a gond, hogy az iTunes nem fogadja el. Néztem az Apple ID egyenleg feltöltést, de ahogy látom, csak már elfogadott (MasterCard/Vise/American Express) kártyával lehet feltölteni, utalva vagy PayPal-lel nem. Láttam, hogy van mobilszolgáltatós számlázás, de az csak Telenorosoknak, én pedig Vodás vagyok. Esetleg még a MasterCard webkártya jöhet szóba, de annak is van éves használati díja. Azért faramuci az egész kicsit, mert csak az 50 GB-os iCloud tárhelyem 299 ft-os havidíjára kellene megoldanom...

2018. aug. 14. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ott valami más gond lesz. Nekem is Maestro kártyám van (ami technikailag MasterCard) és elfogadja az Apple meg a Google is.
2018. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de te néztél el valamit. Tuti, hogy nem sima mezei Maestrod van. Ha beírod a kártyszámot, kijelöli kék keretben fölötte, hogy milyen típusú kártyát adtál meg. Ha beírom a Maestro-m számát, egyiket sem jelöli ki, és a többi adat beírása után ki is írja, hogy nem érvényes.
2018. aug. 14. 18:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy sima mezei Maestro kártyám van. Pont ilyen.

[link]

2018. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És neked a Profil megtekintése menüpontban melyiket emeli ki kékkel? Szóközök nélkül egyben beírtam a 16 jegyű kártyaszámot, de nem ismeri fel.
2018. aug. 14. 20:15
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagyis Saját fiók megtekintése a menüpont neve, bocs.
2018. aug. 14. 20:22
 6/10 A kérdező kommentje:
Annyi a különbség, hogy nekem OTP-s van, de nem hiszem, hogy ez számít, mert mindkettő a Mastercard kártyacég Maestro kártyája.
2018. aug. 15. 09:25
 7/10 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás az, ha kérsz egy szélesebb körben biztosan elfogadott kártyát (Mastercard, vagy VISA). Ezek díja általában magasabb, de ahogy az OTP-nél néztem, pont havonta annyival, mint az 50GB-os iClod ára, vagyis +600 Ft-ért fizethetsz ki havi 299 Ft-ot :-) Nem a legjobb deal, de a plusz webkártyánál sokkal kényelmesebb megoldás, és hátha nem csak erre lesz jó.
2018. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vagy megkérsz mást, hogy fizesse...én is kénytelen voltam fateromat megkérni, mert az én MasterCard-os kártyámat sem fogadták el...úgyhogy ő fizeti, én meg odaadom neki kp-ban, nekem van Apple Music előfizetésem is meg 200 GB-os iCloud-om.
2018. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Röhejes egyébként, hogy nem tudják megoldani worldwide, ami már Ausztriában meg egy-két másik országban megy, hogy PayPal-lal fizetni... Vagy ha fizetni nem is, de indirekt... legalább az Apple ID Egyenleget feltölteni, és onnan fizetni.
2018. aug. 15. 22:49
 10/10 A kérdező kommentje:
Vagy hogy bármelyik mobilszolgáltatóhoz lehessen számlázást kérni, ne csak a telenorhoz.. Könyörgöm, 2018-at írunk.
2018. aug. 15. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!